Producenci
Magnat Supreme 802 - black
Opis
Zestaw zawiera 2 kolumny Supreme 802
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 340 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie | Kolumny Supreme 802 x2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 14 kg |
| Pozostałe parametry | Konstrukcja: 2-drożna bass reflex |