Producenci
Manhattan Klawiatura numeryczna bezprzewodowa asynchroniczna 18 klawiszy czarna
Opis
Klawiatura keypad numeryczny, bezprzewodowy
- 18 pełnowymiarowych klawiszy wraz z klawiszem Backspace
- Technologia 2.4GHz RF zapewnia bezprzewodową funkcjonalność o zasięgu do 10m przy użyciu mikro odbiornika USB
- System automatycznego zarządzania energią, tryb hibernacji, pomaga zwiększyć żywotność baterii; w zestawie jedna bateria AAA
- Klawisze membranowe redukują typowy hałas, zapewniają dobrą reakcję klawiszy oraz posiadają niski skok
- Niezwykle cienka oraz lekka - idealna dla użytkowników notebooków
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort pracy oraz redukuje zmęczenie nadgarstka
- Pełnowymiarowe, nisko-profilowe klawisze z łatwą identyfikacją; idealna do wprowadzania danych ze zwiększoną dokładnością
- Plug and Play; nie wymaga instalacji sterowników
Dane techniczne
| Model | 178846 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 140 x 85 x 23 mm |
| Waga | 90 g |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|