Producenci
Manhattan Mobilny stojak do TV 37-70 cali 50kg regulowany
Opis
Stojak TV Manhattan 461245 Mobilny Stojak do Telewizora TV LED/LCD/PDP 37 70 50kg z Półką na Kamerę i Półką AV, Regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja z bardzo wytrzymałych materiałów gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Możliwość obrotu wyświetlacza w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Możliwość regulacji wysokości
- Wyposażony w półkę z regulacją wysokości na odtwarzacz DVD, Blu-ray, STB
- Dodatkowa, górna półka na kamerę
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Stabilna podstawa z kółkami (kółka wyposażone w hamulec) zapewnia łatwe przemieszczanie
- Idealny zarówno do domu jak i sal konferencyjnych oraz szkoleniowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1200 mm |
| Wysięg (maks.) | 1600 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 25.92 kg |
| Pozostałe parametry | Dopuszczalne obciążenie półki: 5kg (każda) |