Producenci
Manhattan Mobilny stojak do TV 60-100 cali 100kg z półką
Opis
Stojak TV Manhattan 461672 Mobilny Stojak do Telewizora TV LED/LCD/PDP 60-100 100kg z Półką na Komponenty AV oraz półką na kamerę
Stojak TV do zastosowań przemysłowych
Mobilny stojak do telewizora TV LED/LCD/PDP Manhattan 461672 wykonany został z myślą o zastosowaniu w najbardziej wymagających środowiskach oraz z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dopuszczalne obciążenie stojaka wynoszące aż 100kg, kompatybilność z wyświetlaczami o przekątnej ekranu 60 - 100, standard mocowania VESA oraz zgodność z wyświetlaczami różnych producentów gwarantują, że Mobilny stojak do telewizora TV LED/LCD/PDP Manhattan 461672 idealnie sprawdzi się w każdych warunkach, od zastosowania domowego aż po komercyjne instalacje przemysłowe. Wyposażony został w półkę na komponenty AV oraz dodatkową półkę na kamerę, co sprawia, że Mobilny stojak do telewizora TV LED/LCD/PDP Manhattan 461672 będzie niezastąpiony podczas prowadzenia telekonferencji na najwyższym poziomie. Jezdna podstawa z czteroma kółkami umożliwia bezproblemowe oraz bezpieczne przemieszczanie stojaka wraz z wyświetlaczem według aktualnych potrzeb oraz preferencji użytkownika.
- Umożliwia bezpieczny montaż dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja ze stali oraz aluminium gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Wyposażony w półkę z regulacją wysokości na komponenty AV
- Dodatkowa, górna półka na kamerę
- Zintegrowany system prowadzenia przewodów
- Stabilna podstawa z kółkami (wszystkie kółka wyposażone w hamulec) zapewnia łatwe przemieszczanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja w poziomie | 5 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1200 mm |
| Wysięg (maks.) | 1685 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 35.64 kg |
| Pozostałe parametry |
|