Producenci
Manhattan Stojak mobilny do TV 37-100cali, 150kg, półka TV
Opis
Bardzo wytrzymały, wielofunkcyjny mobilny stojak/wózek na telewizor 37-100 cali z regulacją wysokości
Mieści jeden telewizor o przekątnej od 37 do 100 cali i wadze do 150 kg, posiada półkę na komponenty A/V zapewniającą więcej miejsca do przechowywania sprzętu lub materiałów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ekspozytor |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 150 kg |
| Regulacja w pionie | 0 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 0 mm |
| Wysięg (maks.) | 300 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 675 (dł.) x 950 (szer.) x 1838 (wys.) [mm] |
| Waga | 39.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|