Producenci
Manhattan Uchwyt naścienny do TV LED/LCD/Plazma 37-70cali 75kg uchylny VESA
Opis
Uchwyt ścienny TV LED/LCD 37-70 cali 75kg Slim uchylny
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim tylko 46 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
- Gwarancja "Lifetime Warranty"
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 75 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 46 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 46 x 650 x 440 mm |
| Waga | 3.25 kg |