Producenci
Maxcom Dekoder MaxTVT2 DVB - T2
Opis
Najnowszy tuner MaxTV T2 gwarantuje dekodowanie cyfrowej jakości kanałów
naziemnej telewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264,MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition). Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej lub odtwarzaczem plików wideo Full HD (wraz z napisami), audio i foto.
Dane techniczne
| Obsługa standardów | DVB-C |
| Obsługa standardów | DVB-T2 |
| Obsługa standardów | DVB-T2 H.265 HEVC |
| Obsługa standardów | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Rozdzielczość | SD 576i (PAL) |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Rozdzielczość | ED 576p |
| Rozdzielczość | HD 1080p |
| Rozdzielczość | HD 1080i |
| Rozdzielczość | ED 480p |
| Rozdzielczość | SD 480i |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Coaxial |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Wejście antenowe |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x LOOP out |
| Funkcje tunera | Nagrywanie programów (PVR) |
| Funkcje tunera | Odtwarzacz multimedialny |
| Odtwarzane formaty wideo | MOV |
| Odtwarzane formaty wideo | MKV |
| Odtwarzane formaty wideo | XVID |
| Odtwarzane formaty wideo | H.265/HEVC |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG |
| Odtwarzane formaty wideo | VOB |
| Odtwarzane formaty wideo | 3GP |
| Odtwarzane formaty wideo | FLV |
| Odtwarzane formaty wideo | MP4 |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG-4 |
| Odtwarzane formaty wideo | DIVX |
| Odtwarzane formaty wideo | H.264/AVC |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty audio | AAC |
| Odtwarzane formaty audio | Digital Sound DVB-T/T2 |
| Odtwarzane formaty audio | M4A |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG |
| Odtwarzane formaty zdjęć | BMP |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Obsługa napisów | Tak |
| Obsługiwane formaty napisów | SSA |
| Obsługiwane formaty napisów | TXT |
| Obsługiwane formaty napisów | SMI |
| Obsługiwane formaty napisów | SRT |
| Obsługiwane formaty napisów | SUB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Pilot + 2 x bateria AAA |
| Wymiary | 169x90x36 mm |
| Waga | 0.27 kg |
| Pozostałe parametry |
|