Producenci
Maxcom Głośnik bezprzewodowy MX680 barva
Opis
Finezyjny i nowoczesny design połączony z oświetleniem LED nadaje temu głośnikowi charakteru. Bez problemu zmieścisz go w kieszeni lub torebce, a uwalniana z jego membrany muzyka pozwoli Ci cieszyć się czystym i głębokim brzmieniem.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 h |
| Wymiary | 56x61 mm |
| Waga | 84 g |
| Pozostałe parametry |
|