Producenci
Maxcom Głośnik bezprzewodowy Maxton MX30 olifant
Opis
Głośnik bezprzewodowy Maxton MX30 olifant
Elegancki i designerski głośnik Bluetooth z miejscem na telefon, który postawiony w salonie z pewnością go uatrakcyjni.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Drewno |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary | 138 x 88 x 56 mm |
| Waga | 260 g |
| Pozostałe parametry |
|