Producenci
Maxcom Głośnik bezprzewodowy Telica żółty
Opis
Głośnik bezprzewodowy Telica
Prawdziwa erupcja dźwięku! Moc i czystość przy niewielkich wymiarach i wadze. Dzięki IP5 sprawdzi się w każdych warunkach.
- Wodoodporny
- Funkcja głośnomówiąca
- Odbieranie połączeń
- Wbudowany mikrofon
- Aluminiowy karabinek
- Gumowa dwustronna przyssawka
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 17 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Żółty |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Pozostałe parametry | Gniazdo na karty microSD |