Producenci
Maxcom Laptop mBook15 Ciemno-szary
Opis
Potrzebujesz sprzętu do produktywnej pracy lub szkoły? Smukły i lekki laptop Maxcom mBook15 z wydajnymi podzespołami: kamerą 2 Mpx do wideokonferencji, dyskiem SSD oraz matowym ekranem FullHD sprzyja efektywnej pracy
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | mBook15 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron Quad Core |
| Taktowanie procesora | 2.7 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | brak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR1 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | PCI-E |
| Interfejs dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x mini HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | 2,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 1-komorowa |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4.5 h |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 359 mm |
| Szerokość | 236 mm |
| Głębokość | 16 mm |
| Waga | 1.56 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka |