Producenci
Maxcom MM28D HS BIURKOWY TELEFON GSM
Opis
MM28D HS BIURKOWY TELEFON GSM
Prosty telefon na biurko, który możesz podłączyć do sieci komórkowej. Duże, podświetlane klawisze i czytelny wyświetlacz czynią go poręcznym i użytecznym zarówno w biurze, jak i w domu.
Telefon posiada wejście słuchawkowe.
Dane techniczne
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tekstowa |
| Funkcja Flash | Nie |
| Regulacja czasu Flash | Brak |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wybieranie połączeń | Książka telefoniczna |
| Wybieranie połączeń | Szybkie wybieranie |
| Książka telefoniczna | 300 |
| Funkcje specjalne | - Duża czcionka i proste menu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 16 x 54 x 13.5 mm |
| Waga | 78 g |
| Pozostałe parametry | - Zasilacz sieciowy 100 240 V AC |
| Unboxing |