Producenci
Maxcom Smartfon MS 507 4G NFC STRONG
Opis
Wzmocniony smartfon przeznaczony do pracy w każdych warunkach! Norma IP68, NFC, czytnik linii papilarnych i duży wyświetlacz.
Dane techniczne
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 5'' |
| Rozdzielczość | 960 x 480 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 10 |
| Procesor | Quad Core |
| Taktowanie procesora | 1.5 Hz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Procesor: MTK6739 4×1.5 GHz Quad Core |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 13 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 149.4 mm |
| Szerokość | 69.9 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 169 g |