Producenci
Maxcom Smartfon MS 554 4G z aplikacją przyjazny ekran
Opis
Stylowy i zgrabny smartfon z Androidem 11. Idealne połączenie prostoty użytkowania z nowoczesnością. Podwójny slot na karty SIM, aparaty 8 i 5 Mpx to główne zalety tego modelu. Podstawowe, niezbędne funkcje oraz niezawodność czynią smartfon MS554 rozwiązaniem odpowiednim dla użytkownika w każdym wieku.
Dane techniczne
| Model | Maxcom MS554 4G z aplikacją przyjazny ekran |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 5,5'' |
| Rozdzielczość | 960 x 480 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 18:9 |
| System operacyjny | Android 11 |
| Procesor | Quad Core |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | SC9832E 4xCortex-A53 1.4GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas rozmów (maks.) | 8 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 5 Mpix |
| Karta SIM | Micro |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 147.5 mm |
| Szerokość | 71.4 mm |
| Głębokość | 9.5 mm |
| Waga | 145 g |
| Pozostałe parametry | Aplikacja przyjazny ekran |