Producenci
Maxcom Smartwatch FW100 Titan Valkiria Różowy
Opis
Smartwatch Titan Valkiria został stworzony z myślą o kobietach, które nie boją się sięgać po swoje. Ten zaawansowany zegarek inspiruje do odkrywania nowych możliwości eksplorowania, czerpania radości z wolnego czasu i chwil tylko dla siebie.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 64 KB |
| Procesor | RealTek8763EWEVP |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 34 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 48×45.3×13.2 mm |
| Waga | 29 g |
| Pozostałe parametry |
|