Producenci
Maxcom Smartwatch FW110 Titan Chronos Srebrny
Opis
Wytrzymałość, technologia i styl bez kompromisów
Postaw na zegarek, który nie zna ograniczeń. Maxcom FW110 Titan Chronos to smartwatch dla osób, które cenią sobie niezawodność i wyjątkowy design. Przekonaj się, jak technologia łączy się z militarną wytrzymałością, oferując sprzęt, na którym możesz polegać w każdej sytuacji.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor | ATS3085L |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 450 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Akcesoria w zestawie | Pasek: 1×Silikon, 1×stal nierdzewna premium, 22 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 54×50×14.4 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|