Producenci
Maxcom Smartwatch FW59 Kiddo 4G dla dziecka
Opis
Smartwatch 4G stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach nowych technologii, który zapewnia rodzicom spokój, a najmłodszym radość i bezpieczeństwo.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,84'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Pamięć wewnętrzna | 192 MB |
| Procesor | ASR3603S |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Bateria: 670 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 27×43.2×12.6 mm |
| Waga | 68 g |
| Pozostałe parametry | Obudowa: Metal/ABS/TPU Personalizacja tarczy: 5 tarcz do wyboru Pasek: Silikon (20 mm) Klasa szczelności: IP65 |