Producenci
Maxcom Smartwatch FW65 Iron S Srebrny
Opis
Maxcom FW65 Iron S
Dla gentlemana i buntownika
Iron S to smartwatch dla mężczyzn z klasą, ceniących elegancję i jakość. Oryginalny design i wysokiej klasy materiały sprawiają, że smartwatch idealnie komponuje się w środowisku biznesowym, a casualowej stylizacji dodaje wyrazistego charakteru.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,91'' |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor | RTK8763EW-VP |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 340 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 55 × 41 × 11 mm |
| Waga | 59 g |
| Pozostałe parametry |
|