Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW32 Neon
Opis
Opływowa obudowa z ekranem dotykowym, wyposażona we wszystko co urządzenie smart może zaoferować:
- Krokomierz
- Pulsometr
- Monitor snu, natlenienia i ciśnienia krwi czy powiadomienia z mediów społecznościowych
I to nie wszystko.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | OLED |
| Pamięć wewnętrzna | 256 KB |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | bateria Li-ion 140 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 4 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 44 mm |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 250 × 44.5 × 9.6 mm |
| Waga | 39 g |