Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW37 Argon
Opis
Wodoszczelny, wszechstronny i świetnie wyposażony: aGPS, barometr, kompas, tryby sportowe, monitoring tętna i wiele, wiele innych. Trzy paski w komplecie pozwolą Ci dopasować Argona na każdą okazję!
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB |
| Procesor | MTK2503A-ARM7 |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Kodeki audio | G.711 |
| Kodeki wideo | AAC |
| Bateria | Li-ion 320 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260 × 52 × 16 mm |
| Waga | 88 g |