Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW42 Srebrny
Opis
FW42 Gold został stworzony z myślą o kobietach, które pragną być trendy, ale jednocześnie chcą zachować własny indywidualny styl. Ten wyjątkowy smartwatch pozwoli Ci podkreślić urok podczas eleganckich wyjść i formalnych sytuacji. Dynamiczne tarcze, koperta ze stali nierdzewnej i kobiecy design zachwycą każdego, kto spojrzy na Twój nadgarstek.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,1'' |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Pamięć wewnętrzna | 512 KB |
| Procesor | nRF 52832 |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Li-ion 180 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 40 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 47 x 40 x 11 mm |
| Waga | 70 g |