Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW53 nitro 2 Czarny
Opis
Nitro to najlżejsza opaska sportowa z funkcją GPS. Wyjątkowo niska masa, przyjemny w dotyku materiał i wyróżniający się design sprawiają, że Nitro stanie się nieodłącznym kompanem Twojej codzienności. Sportowy charakter nadają mu: krokomierz i tryby sportowe, pomiar tętna i ciśnienia, wysoka klasa szczelności oraz system alertów, które odczytasz będąc w ruchu.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,45'' |
| Rozdzielczość | 320 x 160 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Procesor | RTL8762DT |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Li-ion160mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 14 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 42.7×25.6×12mm |
| Waga | 28 g |