Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW55 Aurum pro Czarny
Opis
Wszechstronny i świetnie wyposażony smartwatch z możliwością rozmowy telefonicznej i sterowania muzyką. Wewnątrz bardzo pojemna bateria wystarczająca nawet na 10 dni używania lub 30 dni czuwania oraz czujnik gwarantujący wiarygodne pomiary parametrów zdrowotnych i sportowych, z czego stały 24h pomiar tętna. Posiada duży bezramkowy ekran, który spersonalizujesz wg własnych upodobań oraz mnóstwo gotowych tarcz.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,7'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Procesor | Realtek 8762C |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Li-ion 230 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 255 × 38 × 10 mm |
| Waga | 46 g |