Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW56 Carbon Pro Czarny
Opis
To zegarek dla osób ceniących technologię i codzienną wygodę.
Carbon umożliwia prowadzenie rozmów oraz połączenie się z aplikacją za pomocą jednego kliknięcia! Wyróżnia go także długi czas działania, niska masa oraz czytelny wyświetlacz, na którym odczytasz wyniki precyzyjnych pomiarów zdrowotnych i sportowych oraz powiadomienia z telefonu.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,84'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 260 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 37,8x46,3x11,5 mm |
| Waga | 38 g |
| Pozostałe parametry |
|