Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW58 Vanad Pro Złoty
Opis
Zaawansowany smartwatch, stworzony by imponować.
Pulsoksymetr, monitoring snu, tryb multi-sport czy migawka aparatu to tylko przykłady jego możliwości. Ekran Amoledowy z wyjątkowym nasyceniem barw pięknie prezentuje tarcze, które możesz dowolnie zmieniać, w zależności od stroju czy nastroju.
Podobnie jak pasek w zestawie znajdziesz silikonowy oraz bransoletę.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 390 x 390 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje |
|
| Bateria | 200 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 40 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 47×42×11 mm |
| Waga | 58 g |