Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW63 Cobalt Pro
Opis
Zaawansowany smartwatch dla entuzjastów aktywnego trybu życia. Tryby sportowe, pomiar funkcji zdrowotnych, takich jak tętno 24/7 oraz licznik spalonych kalorii dbają o efektywny trening, a monitoring snu o właściwą regenerację. Wszystko niezależnie od warunków, dzięki solidnej obudowie, mocnej baterii i szczelności IP68 oraz w kontakcie ze światem poprzez powiadomienia i możliwość prowadzenia rozmów.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 51.2×56.7×13 mm |
| Waga | 54.8 g |