Producenci
Maxcom Smartwatch Fit FW67 Titan Pro Grafitowy
Opis
Maxcom FW67 Titan Pro
Smartwatch do zadań specjalnych
Pancerny zegarek, który został poddany 20 testom militarnym. Pojemna bateria, wodoodporność oraz wiele przydatnych funkcji czyni go idealnym do codziennego noszenia, jak i do wymagających wyzwań.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,84'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Procesor | RTL8763EW |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 380 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 43.7 x 14 x 26,5 mm |
| Waga | 88 g |
| Pozostałe parametry | Mocowanie paska - 22 mm. |