Producenci
Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM
Opis
Doskonałe połączenie klasycznej formy i nowoczesnej technologii z obsługą dwóch kart SIM. Komfort jego użytkowania zwiększają wysokiej klasy rozmowy w technologii 4G.
Dane techniczne
| Model | Maxcom MM248 4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | Brak |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 82.3 g |
| Wysokość | 112 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Głębokość | 15 mm |
| Bateria | 1000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240x320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0,08 Mpx |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 48 KB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Nie |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Nie |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Tak |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |