Producenci
Maxcom Telefon MM 334 VoLTE 4G Classic
Opis
Klasyczny telefon pelen nowoczesnycH rozwiązań Łączność LTE i usługa VoLTE duży ekran 3,2 cala, aparat 2 MPx, pojemna bateria umożliwiająca wielogodzinne użytkowanie oraz metalowe elementy obudowy to cechy charakterystyczne MM334
Dane techniczne
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 110 g |
| Wysokość | 129 mm |
| Szerokość | 58 mm |
| Głębokość | 11 mm |
| Bateria | 1400 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,2'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240x320 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Pozostałe parametry |
|