Producenci
Maxcom Telefon MM 42D SE 4G VOLTE VoWiFi stacjonarny na kartę SIM
Opis
Telefon MM 42D SE 4G VOLTE VoWiFi
Telefon biurkowy nie musi być nudny! Połączenie wideo lub głosowe przez popularną aplikację Whatsapp? A wszystko z AndroidTM 12 i pamięcią 16+2 GB. Żaden problem! Do tego przycisk SOS, bardzo duże przyciski, czytelny kolorowy wyświetlacz i dedykowany przycisk do rozmowy przez głośnik.
Dane techniczne
| Model | Telefon biurkowy SIM MM 42D SE 4G / VoLTE / VoWiFi |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 620 g |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 201.5 mm |
| Głębokość | 170.5 mm |
| Bateria | 1400 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,8'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 800×480 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Karta SIM | Nano |
| Karta SIM | Mini |
| Tuner FM | Nie |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Tak |
| System operacyjny | Android |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Pozostałe parametry |
|