Producenci
Maxcom Telefon MM 443 4G dual sim
Opis
Nowoczesny design, lekkość i ergonomia to główne zalety tego telefonu. Komfort jego użytkowania podnoszą wysokiej klasy rozmowy w technologii 4G.
Dane techniczne
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 110 g |
| Wysokość | 132 mm |
| Szerokość | 58 mm |
| Głębokość | 14 mm |
| Bateria | 1700 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,3'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240×320 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.08 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|