Producenci
Maxcom Telefon MM 718 4G
Opis
Telefon z funkcją LTE, długim czasem czuwania i obsługą VoLTE.
Dane techniczne
| Model | Maxcom MM718L - bez ładowarki |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 77 g |
| Wysokość | 121 mm |
| Szerokość | 46 mm |
| Głębokość | 14 mm |
| Bateria | Bateria: 1000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 160x128 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|