Producenci
Maxcom Telefon MM 730BB Comfort
Opis
Maxcom Comfort MM730 to następca bestsellerowego modelu MM720. Telefonu, który dał się poznać jako sprzymierzeniec w środowisku biznesowym oraz domowym. Comfort MM730 to jego nowa wersja z ulepszonym wnętrzem i wzmocnioną obudową, które zapewnią Ci jakość na oczekiwanym poziomie. MM730 idealnie sprawdza się w pracy, ale potrafi też zapewnić rozrywkę, a w sytuacji kryzysowej wezwać niezbędną pomoc.
Dane techniczne
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | WAP |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 78 g |
| Wysokość | 124 mm |
| Szerokość | 49.5 mm |
| Głębokość | 11.9 mm |
| Bateria | Li-ion 800 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 7 h |
| Czas czuwania (maks.) | 250 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,2'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 2.2 TFT 220 × 176 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Micro |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|