Producenci
Maxcom Telefon MM 828 4G dual sim Niebieski
Opis
Elegancki i łatwy w obsłudze telefon typu klapka, wyposażony w przycisk SOS.
Posiada czytelny ekran 2,4, wydajną baterię oraz wygodną klawiaturę, a przy tym
jest lekki i zgrabny. Komfort jego użytkowania i jakość połączeń daje zasięg LTE.
Dane techniczne
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obudowa | Clamshell (klapka) |
| Waga | 100 g |
| Wysokość | 105.2 mm |
| Szerokość | 55.1 mm |
| Głębokość | 17.9 mm |
| Bateria | 1200 mAh |
| Kolor | Niebieski |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240x320 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.08 Mpx |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|