Producenci
Maxcom Telefon MM35D SE biurowy GSM
Opis
Prosty telefon GSM z ładowarką biurkową. Idealny jako telefon stacjonarny do użytku w domu lub biurze. W telefonie znajdziesz mnóstwo przydatnych udogodnień: funkcja głośnomówiąca, budzik, zarządzanie kartą SIM i duże klawisze.
Dane techniczne
| Model | MM35D SE |
| Transmisja danych | Brak |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 86 g |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Głębokość | 14 mm |
| Bateria | 1000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 10 h |
| Czas czuwania (maks.) | 300 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 160×128 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 4 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Karta SIM | Standard |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|