Producenci
Maxcom Telefon MM426 SE DUAL SIM
Opis
MAXCOM Comfort MM426
- Prosty
- Poręczny
- Komfortowy
Lekka i smukła
Komfortowa obudowa telefonu z dużymi klawiszami, idealnie leżąca w Twojej dłoni.
Biznesowe i multimedialne
W telefonie znajdziesz mnóstwo przydatnych aplikacji i udogodnień: funkcja głośnomówiąca, radio FM, kalendarz, latarka.
Dane techniczne
| Model | MM 426 SE |
| Transmisja danych | Brak |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 72 g |
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Czas rozmów (maks.) | 5 h |
| Czas czuwania (maks.) | 240 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 160×128 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 4 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Karta SIM | Micro |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|