Producenci
Maxcom Telefon MM428L BB POLIPHONE/duże przyciski
Opis
Telefon komórkowy dla Seniora MAXCOM Comfort MM428 z przyciskiem SOS
Funkcjonalny telefon z dużą czcionką i prostym menu. Posiada tryb głośnomówiący oraz przycisk SOS gwarantujący poczucie bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Model | MM 428L BB POLIPHONE/BIG BUTTON |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | WAP |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 78 g |
| Wysokość | 116 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Głębokość | 13.5 mm |
| Bateria | 800 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 5 h |
| Czas czuwania (maks.) | 240 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,8'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 160 x 128 pix |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Karta SIM | Standard |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|