Producenci
Maxcom Telefon stacjonarny na karte SIM MM 41D 4G VOLTE VOWiFi
Opis
MM41D to biurkowy telefon komórkowy obsługujący łączność LTE i usługę VoLTE.
Telefon posiada radio, programowalne klawisze oraz zapewnia łatwe przełączanie między słuchawką i zestawem głośnomówiącym. Wykorzystując technologie LTE i WiFi świetnie sprawdza się jako hotspot.
Dane techniczne
| Model | Comfort MM41D 4G VoLTE |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | WAP |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 600 g |
| Wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Bateria | 1000 mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 100 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 320x240 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Mini |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Android |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|