Producenci
Maxcom Telefon wzmocniony 4G MM918 Strong VoLTE
Opis
Pancerny telefon z obsługą VoLTE, który wyróżnia wyjątkowy design, odporność potwierdzona certyfikatem IP68 oraz potężny akumulator 2500 mAh. Jego wzmocniona konstrukcja to obietnica solidności i ponadprzeciętnej odporności na upadki.
Dane techniczne
| Model | MaxCom MM918 4G VoLTE IP68 |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | WAP |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 124 g |
| Wysokość | 130 mm |
| Szerokość | 59 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Bateria | 2500 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 24 h |
| Czas czuwania (maks.) | 360 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240×320 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Pozostałe parametry |
|