Producenci
Media-Tech BOOMBOX LT KOMPAKTOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH
Opis
Kompaktowy głośnik Bluetooth
Media-Tech prezentuje kompaktowy głośnik Bluetooth BOOMBOX LT MT3155 z wbudowanym głośnikiem 4 o mocy 6W RMS.
Aktywny interfejs Bluetooth
Umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami. BOOMBOX LT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive).
Wbudowany wytrzymały akumulator
BOOMBOX LT jest przenośnym systemem głośników idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego, jak i do używania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np. wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 3 godzin! Dodatkowe złącze AUX 3,5mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa możliwości użytkowania systemu. Pod głośnikiem znajdują się cztery antypoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi stabilnie.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 X 110 X 205 mm |
| Waga | 0.64 kg |
| Pozostałe parametry |
|