Producenci
Media-Tech EPSILON USB Słuchawki stereo z mikrofonem
Opis
Stereofoniczne słuchawki USB
EPSILION MT3573 z obrotowym wysięgnikiem mikrofonu. To doskonałe rozwiązanie dla osób którym zależy na doskonałym dźwięku. Idealnie nadają się do rozmów internetowych, słuchania muzyki, grania w gry czy oglądania filmów. Słuchawki MT3573 mają złącze USB dla komputerów PC i MAC.
Na długim kablu (1,9m) słuchawek znajduje się pilot służący do kontroli głośności i mikrofonu. EPSILON USB wyposażone zostały w mały, bardzo czuły mikrofon.
Wygoda podczas wielogodzinnego użytkowania
EPSILION wyróżniają się ciekawą minimalistyczną konstrukcją. Idealnie dopasowują się do kształtu głowy, a wysokiej jakości poduszki uszne gwarantują wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania. Jest to bardzo istotne szczególnie wtedy, gdy słuchawki służą nam, jako narzędzie pracy lub nauki.
Najważniejsze cechy:
- cyfrowy czysty dźwięk,
- wygodne w noszeniu,
- idealne dla muzyki, gier oraz rozmów internetowych,
- interfejs USB,
- obrotowy, regulowany wysięgnik mikrofonu,
- praktyczny pilot do
- sterowania głośnością z opcją wyciszenia mikrofonu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 125 g |
| Pozostałe parametry | - Miekkie dopasowane poduszki uszne |