Producenci
Media-Tech IBO - GŁOŚNIKI STEREO ZASILANE Z PORTU USB, RMS 6W, REGULACJA GŁOŚNOSCI, BIAŁE
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Moc głośników | 6W |
| Pasmo przenoszenia | 150Hz - 20kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarno-pomarańczowo-białe |
| Wymiary | 85 x 85 x 107mm |
| Waga | 0.55 kg |
| Pozostałe parametry |
|