Producenci
Media-Tech Odbiornik Bluetooth 4.2 MT3588
Opis
Media-Tech prezentuje bezprzewodowy i funkcjonalny odbiornik Bluetooth do słuchawek kablowych i zestawów audio. MT3588 rozwiąże wiele problemów i umili Ci czas wszędzie tam gdzie lubisz posłuchać swojej ulubionej muzyki!
- Odbiornik MT3588 jest przeznaczony do odbioru dźwięku ze smartfonów i innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth.
- Wystarczy podłączyć urządzenie do AUX i sparować ze smartfonem lub innym bezprzewodowym źródłem dźwięku.
- Przyciski na obudowie ułatwiają odbierania połączeń, regulacje głośności i sterowania mediami.
- Zamień swoje zwykłe słuchawki ze złączem Jack 3,5mm w zaawansowane, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth.
- Brak gniazda AUX w Twoim najnowszym smartfonie nie stanowi już problemu!
- Odbiornik MT3588 po podłączeniu do systemu Car Audio Twojego samochodu umożliwia bezpieczne
- prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie trwania podróży.
- Podłącz bezprzewodowy odbiornik MT3588 do swojego domowego zestawu Hi-Fi i dodaj do niego funkcję Bluetooth.
Dane techniczne
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth | 4.1 |
| Zasięg | 10 m |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Ładowanie: ok. 30 minut przez złacze micro USB |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 58 x 14 mm |
| Waga | 7 g |