Producenci
Media-Tech Podkładka chłodząca do laptopa MT2660 iluminacja wentylatora
Opis
Podkładka chłodząca do laptopa Silent Cooling Pad MT2660
Podkładka chłodząca do laptopa, która poprawi jego wydajność i przedłuży żywotność. Wykorzystaj tę podkładkę do codziennego użytku, podczas pracy, nauki czy rozrywki, zapewniając sobie optymalne warunki pracy, bez przegrzewania się urządzenia.
Dane techniczne
| Chłodzenie | Nie |
| Wentylator | Brak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 20 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 20 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 330x250x40mm |
| Waga | 327 g |
| Pozostałe parametry | Iluminacja wentylatora |