Producenci
Media-Tech Słuchawki douszne USB-C Magicsound
Opis
- MAGICSOUND USB-C MT3600 to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z urządzeńposiadającymi gniazdo USB-C.
- Słuchawki MAGICSOUND USB-C oferują czysty dźwięk oraz czuły mikrofon, co sprawia, że świetnie nadają się do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki.
- Istotną cechą zestawu jest przycisk ON/OFF. Możesz więc odebrać/zakończyć połączenie przychodzące, bez konieczności sięgania po telefon.
- Możesz także zmieniać utwory używając przycisku ON/OFF (urządzenia kompatybilne).
- Specjalnie zaprojektowany kabel zapobiega plątaniu się słuchawek, co w połączeniu z lekką i wygodną konstrukcją spodoba się użytkownikom aktywnie spędzającym czas.
- MAGICSOUND USB-C MT3600- doskonałe słuchawki do słuchania Twojej ulubionej muzyki oraz komunikacji mobilnej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 18 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 40 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 13 g |
| Pozostałe parametry | WAŻNE! Słuchawki MT3600W i MT3600K wyposażone są w analogowy wtyk USB-C. W związku z czym będą pracowały ze smartfonami mającymi analogowy sygnał audio wyprowadzony w gnieździe USB-C np. w telefonach XIAOMI, OPPO, LG, SONY. Słuchawki nie współpracują ze Smartfonami firmy Samsung z powodu braku sygnału analogowego audio w gnieździe USB-C. |