Producenci
Media-Tech Słuchawki gamingowe nauszne przewodowe Cobra Pro Outbreak MT3602
Opis
Media-Tech prezentuje słuchawki komputerowe z serii akcesoriów dla graczy Cobra Pro.
Słuchawki Cobra Pro Outbreak MT3602 dedykowane są dla wszystkich graczy komputerowych. Duże poduszki uszne wykonane ze sztucznej skóry wypełnionej miękkim pluszem, gwarantują wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania.
Słuchawki świetnie wygłuszają dźwięki dobiegające z zewnątrz, pozwalając skupić się na grze czy prowadzeniu rozmowy. Słuchawki Cobra Pro Outbreak zostały wyposażone w mały, bardzo czuły, regulowany mikrofon na pałąku. Duże głośniki o średnicy 40mm oferują pełne wrażenia dźwiękowe podczas grania w ulubione gry komputerowe czy oglądania filmów.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.05 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 223 g |
| Pozostałe parametry |
|