Producenci
Media-Tech Słuchawki z mikrofonem nauszne Turdus Pro MT3603
Opis
Turdus Pro MT3603 to stereofoniczne słuchawki z mikrofonem. Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania. Turdus Pro świetnie sprawdzają się do słuchania muzyki, rozmów przez komunikatory, a także gier komputerowych. Mikrofon, wyróżnia się dużą czułością, co sprawia że głos jest wyraźny i dobrze słyszalny przez rozmówcę.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.3 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 142 g |
| Pozostałe parametry |
|