Producenci
Media-Tech Smartband THAITI 2 nylonowe paski MT871 monitoring ciśnienia krwi, pulsu, natlenienia, aktywności sportowej i innych parametrów
Opis
Smartband Activeband Thaiti MT871
Dwa paski nylonowe w zestawie! Monitoring ciśnienia krwi, pulsu, natlenienia, aktywności sportowej i innych parametrów, sterowanie mediami. Licznik kroków i przebytego dystansu, monitor snu, kalkulacja spalonych kalorii.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Akumulator: Li-Poly 150 mAh, do 10 dni gotowości |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 44x13x46mm |
| Waga | 14 g |