Producenci
Media-Tech Zasilacz uniwersalny 65W 2x USB-C PD 1x USB 3.0 QC
Opis
Uniwersalny zasilacz USB-C PD 65W do urządzeń mobilnych
Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252 o mocy 65W do urządzeń mobilnych, smarfonów, tabletów i laptopów. Wysoka jakość wykonania oraz szereg zabezpieczeń gwarantują stabilną i bezpieczną pracę zasilacza przez długie lata.
Sprawdzi się jako zasilacz zastępczy lub dodatkowy w razie uszkodzenia oryginalnego zasilacza.
Najistotniejsze cechy zasilacza USB-C MT6252
- 5 automatycznie wybieranych napięć wyjściowych: 20V-3,25A | 15V-3A | 12V-3A | 9V-3A | 5V3A
- Wejście: prąd zmienny - 100~240V, 50/60Hz
- Moc maksymalna: 65W
- Gniazda: 2 gniazda PD (Power Delivery) USB Type C | 1 gniazdo QC 3.0 USB Type A (szybkie ładowanie)
- Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadprądowe i temperaturowe OTP
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120x60x27mm |
| Waga | 184 g |
| Pozostałe parametry |
|