Producenci
Media-Tech Zasilacz uniwersalny do tabletów MT6267 V2
Opis
Tablet universal power adaptor to uniwersalny zmienno-napięciowy zasilacz dostosowany do większości Tabletów i smartfonów.
Urządzenie zostało wyposażone w bezpiecznik przeciwzwarciowy oraz przeciążeniowe, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa Twojego tabletu.
W zestaw urządzenia wchodzi osiem łatwo wymienialnych, trwałych końcówek zasilających do różnego typu urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Złącza | Wymienne wtyczki |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka do tabletów |
| Akcesoria w zestawie | 6 łatwo wymienialnych, trwałych koncówek zasilajacych dla różnego typu urzadzeń |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 50 x 32 mm |
| Waga | 106 g |
| Pozostałe parametry | - 7 napięć: 3; 4,5; 5; 6; 7,5; 9; 12V przełączanych bezpiecznym pokrętłem |